Компанія ТОВ «Рамінтек ЛТД» – український виробник, який виготовляє імуноферментні діагностичні набори міжнародної якості. Досвідчена і злагоджена команда професіоналів щодня працює над створенням і вдосконаленням тест-систем «Vitro-Test», які застостовуються для діагностики інфекційних та паразитарних хвороб, а також алергічних станів. Розробка та виробництво наших наборів засновані на кропіткій праці українських спеціалістів з урахуванням міжнародних стандартів та рекомендацій провідних експертів у галузі охорони здоров'я. Захоплені своєю роботою люди виготовляють з відбірної сировини якісні біокомпоненти та готові набори для діагностики in vitro. Науково-виробничий відділ ТОВ «Рамінтек ЛТД» створює продукцію, яка за своїми показниками вже давно не поступається закордонним комерційним аналогам. Система контролю якості, впроваджена на виробництві, дбає про те, щоб клієнти компанії отримували сертифікований продукт. Спеціалісти компанії завжди готові проконсультувати клієнтів та партнерів з будь-яких дотичних питань з урахуванням актуальних науково- практичних даних.

Основна продукція ТОВ «Рамінтек ЛТД» – це імуноферментні тест- системи для діагностики вірусних гепатитів, паразитарних інвазій, урогенітальних та інших інфекцій. Окрім того, ми пропонуємо набори для серодіагностики алергії, в тому числі для виявлення специфічних антитіл до окремих алергенів. Команда фахівців постійно працює над тим, щоб асортимент продуктів «Vitro-Test» розширювався разом із покращенням їхніх діагностичних та експлуатаційних характеристик. Адже ТОВ «Рамінтек ЛТД» - це українська компанія, яка розуміє потреби клієнтів і забезпечує для Вас найвищу якість продукції.

Ми розуміємо важливість діалогу на всіх рівнях і відкриті до співпраці. З питаннями чи пропозиціями звертайтеся за тел. +38(044)538-01-87 або +38(044)222-76-93 (9:00 – 18:00 з понеділка по п'ятницю) або надіславши запит на ramintek@ukr.net.